Huawei Y330 ( i pa perdorur )

Shitet nga: dreni 14 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Huawei eshte telefoni me i lire ne treg me performancat e njejta me te IPHONE 4 perveq se nuk ka kamer te perparme , ka Ram 512mb njejte si te IPHONE 4 , dhe ka ekran te madhe 4 Inqe. Njeherit edhe marka e nder me te shiturve ne bote. Qmimi pertoke vetem 65 euro i paperdorur asnjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim