IPAD 1 (32 GB) Ne gjendje perfekte

Shitet nga: Agon 22 Shk 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iPad 1 32 GB ne gjendje perfekte pa asnje defekte shume i ruajtur. Te interesuarit mund te vijne dhe ta shikojne ne Prishtine eshte shume i ruajtur.

Nr kontaktues : 049243045 & 044408135 mund te me shkruani edhe ne Viber ne te dy numrat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim