IPAD 2 16GB Wifi+3G

Shitet nga: Betimn 28 Mar 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet IPAD 2 ne gjendje shume te ruajtur dhe te rregullt ngjyre e bardhe 16GB + 3G me SIM Kartel.

Per ma shume specifikat i gjeni ne http://www.gsmarena.com/apple_ipad_2_wi_fi_+_3g-3848.php ndersa per te interesuarit me shkruani permes MERRJEP.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim