IPHONE 4 32GB FULL UNLOCK

Shitet nga: MUSLI 17 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
shes iphone 4 32gb full unlock i ardhur nga austria
iphone eshte full unlock eshte ne gjendje te rregullt teknike
dhe eshte shume i ruajtur ska asnje grrith eshte mbajtur me foli
iphone ka paketimin e vet dhe ka navigacionin NAVIGON qe eshte me ble
dhe funksionon shume mire edhe ne kosove
per me shume na kontaktoni VIBER:+37744314117
qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim