IPHONE 4 32GIGA FULL UNLOCK

Shitet nga: Eddi 24 Shk 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

127 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iphone 4 32 giga full unlock ne gjendje shume te rregullt. E ka versionin e ri dhe ska as nje problem, eshte shum i rujtum edhe ska as ni grrith
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim