IPHONE 4 32Gb

Shitet nga: Edi 21 Shk 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

139 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone 4 32 giga, full unlock, eshte ne gjendje shume te rregullt, ska as nje grrith. Arsyeja qe e shes eshte se me ka ardh edhe nje Iphone 5. Iphonin ua garantoj qe punon ne rregull dhe eshte ne gjendje te rregullt, nese deshironi edhe letenjoftimin kopje mund tua jap.
- CMIMI I IPHONE eshte 139.0 Euro. -

Vërejtje: Ju lutem te mos me telefononi ne cmim me te ulet sepse nuk e shes. Me respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim