IPHONE 4S

Shitet nga: IPHONE 4S SUPER OFERT !!! 28 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone 4S me ngjyre te bardh me kapacitet 16 GB
Shes per arsye se dua te blej nje telefon me monitor me te madh
Iphoni punon shum shum mir mirepo une e kam dhurat dhe sma mush synin fort
per marakli te iphonit asht perfekt !!!
Shes Urgjentisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim