IPHONE 5S 32GB FULL UNLOCK SILVER URGJENT!! NDRR..

Shitet nga: musli 17 Pri 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prishtinë
shes iphone 5s full unlock silver i sapo ardhur nga austria ne gjendje shume te mire teknike dhe fizike
eshte shume i ruajtur dhe jo shume i pordorur punon perfekt 100% origjinal pa ndonje defekt
iphone eshte mbajtur me foli qe nga fillimi ka 32gb nuk ka grritha ne ekran dhe rrethit ka verzionin me te fundit 8.3
eshte mbajtur me mbrojtse iphone posedon adapterin origjinal dhe paketen batarin e man shume mire deri 2 dit
boj ndrrim veq me iphone 5s space gray nese osht i rujten dhe nese osht me i madh ose me i vogel
me gb e shtoj ose e shtoni diferencen
pres bleres serioz mund te na kontaktoni edhe ne viber +37744780969
qmimi pak i diskutueshem e shes per arsye se osht tum ardh iphone 6 dhe nuk me duhen 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim