IPHONE 6 GOLD

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: iphone 6 11 Pri 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

645 EUR

Komuna: Prishtinë
iPHONE 6, GOLD

Origjina: nga Zvicra, 16 Gb
Me Garancion
Ne paket dhe ende i pahapur, klienti per her te pare do ta hap.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim