IPhone 4S, i bardhe si i ri, i pa bllokuar

Shitet nga: Agimi 18 Shk 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
IPhone 4S, ngjyra e bardhe, i blere ne SHBA para 3 muajve, fare pak i perdorur dhe si i ri, ne gjendje plotesisht te rregullt. Ka mbeshtjelles mbrojtes. Arsyeja e shitjes eshte sepse kam marre dhurate nje Iphone 6 dhe nuk me duhet te kem dy njeheresh. Lokacioni i shitjes eshte ne Prishtine (ben edhe ne vende tjera posaqerisht ne dukagjin).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim