IPhone 4s 16 GB

Shitet nga: Alban 10 Pri 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Iphone 4s I Ardhur nga usa është pothuajse I ri me gewey automatike 20 euro ESHTE me ba full unlock Mirpo Edhe Kshtu nuk pengon punon 3 g DHE gjithqka tjeter qmimi 110 euro me NDRRIM Ka tjeter qmim Telefoni ska asni gervishje mund TE shkruani ne viber +38649323863
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim