Ipad 3

Shitet nga: Deniz 17 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet ipad 3 me te dhenat : 32GB eshte vetem WIfI , ka smart cover sic shihet ne foto dhe tastier .

Ipadi eshte ne gjendje te regullt dhe eshte shume i rrujtun.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim