Ipad mini retina display 64GB

Shitet nga: ipad mini 23 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet ose nderrohet Ipad mini Retina Display 64GB i ardhur nga amerika dhe shume i ruajtun vetem un e kam perdorur 2 muaj.


http://www.amazon.co.uk/Apple-ME278B-Retina-display-Wi-Fi/dp/B00HT20P9S/ref=sr_1_27?s=computers&ie=UTF8&qid=1427134119&sr=1-27&keywords=ipad+mini+64+gb


Technical Details

Brand Apple
Item Weight 18 g
Product Dimensions 13.5 x 0.8 x 20 cm
Item model number ME828FD/A
Series iPad MINI Retina Cellular 64GB
Screen Size 7.9 inches
Processor Brand Apple
Processor Count 2
RAM Size 1024 MB
Computer Memory Type SDRAM
Hard Drive Size 64 GB
Wireless Type 802.11A, 802.11B, 802.11G, 802.11n
Operating System APPLE
Average Battery Life (in hours) 10 hours
Lithium Battery Energy Content 23.8
Lithium Battery Packaging batteries_contained_in_equipment
Lithium Battery Weight 40 Grams
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim