Iphon 5 dhe Samsung s3

Shitet nga: Lirim 22 Shk 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iphon 5 i zi, 16gb, ne gjendje shum te mir te punes, 250 euro. edhe Samsung galaxy S3 ne gjendje shum te mir te punes, 150 Euro. Telefonat jon prodhim origjinal, nuk kan te boj me Dubai.

Boj ndrrim me iphone 5s, ose shtoj pare me ndoj iphone 6.

Tel:
044102986 (viber)
049387704
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim