Iphone - Ipod dock

Shitet nga: Arben 05 Pri 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes zmadhues per ipod, iPhone 4/4s... Punon me adapter, por edhe me bateria. Ne te njejten kohe mbush dhe baterine e telefonit. E ka dhe pilotin per me ndrru keng dhe per tja ndryshuar zerin. Ndegjohet perfekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim