Iphone 3G 8GB

Shitet nga: Agon 23 Mar 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone 3G 8GB ne gjendje shume te mire,
Telefoni nuk ka asnje defekt. Munesh me perdor Viber, Whatsapp, Facebook, Instagram dhe shume aplikacione dhe lojra te tjera,

Te interesuarit mund te kontaktojn ne keta nr : 049243045 ose 044408135. Mund te shkruani edhe ne VIBER (+38649243045)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim