Iphone 4 32GB

Shitet nga: Enis 07 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iPhone 4. 32GB ne gjendje te rregullt dhe i ruajtun . Fullunlock
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim