Iphone 4 8gb sikur i ri

Shitet nga: Iphone 24 Shk 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
E shes iphonin 4 8gb ngjendje shum tmir tpunes dhe i rujtun perfekt. Telefoni o ky nfoto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim