Iphone 4 S 16 giga

Shitet nga: Iphoni 03 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet iphone 4s i zi full unlocked bon me tana kartelat eshte 16 giga posedon paketen dhe te gjitha pajisjet shtes origjinal krejt te iphonit eshte i ardhur nga gjermania dhe eshte shum shum i rujtun pa asnje gerrith gati i ri me garancion per gjithqka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim