Iphone 4 black 16 GB

Shitet nga: Mani 23 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
IqShes Iphonin 4 ngjyre te zeze ne gjendje te mire pranon çdo lloj sim kartele te vales apo te ipko edhe te tjera i blere ne Gjermani ka folie mbrapa dhe perpara
E kam edhe nje Iphone 4 s i bardh 16 GB ne gjendje te mire per 170 euro edhe ky i blere ne Gjermani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim