Iphone 4 dhe Samsung Galaxy S4

Shitet nga: Qendrim 22 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ose nderroj iPhone 4 dhe Samsung S4 funksionon me 4g i ardhur nga gjermania. 140 € Iphone 200 Samsung.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim