Iphone 4 dhe iphone 4s ( NGA ZVICRA )

Shitet nga: iphone 16 Mar 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes iphone 4 - 16 Gb dhe iphone 4s - 16Gb.

Te dy telefonat jan ne gjendje te rregullt dhe sa kan ardh nga zvicra.

Per me shume kontaktoni : 049 447 435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim