Iphone 4 i bardh 16 gb

Shitet nga: Leonit 24 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte shum i ruajtu 2 muaj i perdorur dhe osht full unlock jailbreak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim