Iphone 4

Shitet nga: Besnik Ejupi 08 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone 4 ne gjendje te rregullt. Telefonin e kam ble ne USA, vetem une e kam poseduar. Se bashku me Iphone vjen edhe mbushi 4 metra i gjate original, qe e kam ble ne Amerike 20 dollar.
Telefoni eshte i qbllokuar komplet dmth pa kod (full unlock) dhe i ka 16GB.
Nderroj Iphone4 vetem me ndonje Sony 3, per me shume me kontaktoni ne 44 899 243
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim