Iphone 4

Shitet nga: Granit 10 Pri 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin iphone 4 i ardhur nga Anglia i c'bllokuar dhe i ruajtur mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim