Iphone 4S

Shitet nga: Ardian 08 Pri 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone 4S ne gjendje perfekte.


Është FULL UNLOCK me kapacitet 16 GIGA! Punon me të gjitha kartelat


Maksimalisht i ruajtur me asnjë grith në ekran ku qëllimisht i kam hjekur foliat qe ta shihni sa i ruajtur eshte.

Mund të instaloni VIBER SKYPE FACEBOOK WHATS APP! ku komunikon pa asnje pagesë.

Gjendem në Prishtinë dhe Podujevë

Kontakti:

E-mail: a.ibrahimi11@hotmail.com
ardian.ibrahimi11@gmail.com


Numri telefonik : 049-300-732
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim