Iphone 4s 8gb i ri pa perdor i bardh dhe i zi me

Shitet nga: iphone 05 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
iphone 4s i r pa perdor 8gb me 1 vit garanicon apple
i bardh dhe i zi pa aktivizu kurr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim