Iphone 4s 16 GB

Shitet nga: Edon 21 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone 4s te bardh 16GB,eshte i ruajtur siq shihet edhe ne foto perpos xhamit perpara e ka te thym.Eshte me gevey.Kejt senet tjera punojn mir dhe ne gjendje te mir.Per me shum info ne tel.
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim