Iphone 4s 16 Gb

Shitet nga: Privat 26 Mar 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iphone 4s 16 giga i bardhe ne gjendje te rregullt, per me shum info 045554819 dhe viber +37745554819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim