Iphone 4s-16Gb

Shitet nga: Ylli 20 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iphonin 4s - 16 Gb ngjyra e bardh me geve.
I ardhur nga USA oreginal me kuti dhe adapter.
Teli edhte ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur.

Per kontakt:
pranoj thirrje prej 14:00 deri 17:00 masdite

viber me sms: 049.401.077
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim