Iphone 4s 16gb

Shitet nga: Toli 04 Shk 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten iphone 4S te bardhe dhe te zi te ardhur nga Zvicra ne gjendje te mire pune dhe shume te ruajtun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim