Iphone 4s black

Shitet nga: Xhemajl 02 Mar 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Iphone osht ngjendje perfekt nuk ka defekt as ndrrim asnji pjese gjithqka e vetja. 4s 16 gb me gjitha pjest e tjera percjellse + mbrojtsen dhe xhamin mbrojts n'ekran.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim