Iphone 4s

Shitet nga: ? 03 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   101 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iphone 4s me gv.Valt i gjen pa problem pa marr parasysh karten se qfare eshte,iphoni eshte i zi 32 giga

verejtje: telefonit wi-fi dhe shkronja Q nuk pi punon ndersa nese shkruan dhe e kthen anash punon pa problem ("shiko dy Fotot si funksionin shkronja Q" ) nuk kam kqyr sa i bahet me ndreq se sjom i interesum me ndreq se e kom jasht funksionit,nuk um duhet dhe per ket pun e jepi me qmim tvolitshemviber +38649694001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim