Iphone 4s

Shitet nga: Toni 15 Mar 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone 4s 16GB ne gjendje perfekte, nuk ka asnje defekt
ios 7.1.2 dhe nje back case lekure rezerv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim