Iphone 4s

Shitet nga: Lindi 19 Pri 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
iPhone 4s i bardhe 16 giga, unlocked. Shitet se bashku me adapter dhe headphones
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim