Iphone 5 64Gb

Shitet nga: Arlind 24 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Iphone 5 i zi, 64 GB! Ne gjendje te rregullt dhe shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim