Iphone 5 , Black 16 GB

Shitet nga: Ardi Mehmeti 02 Mar 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Iphone 5 i zi 16 GB full unlock , ne gjendje shum te mir . Ka IOS 8.1.3 dhe punon shum mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim