Iphone 5 , Black 16 GB

Shitet nga: Ardi Mehmeti 03 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone 5 , I zi , 16 GB GB full unlock , ne gjendje shum te mir . Ka IOS 8.1.3 dhe punon shum mire , poashtu home buttoni edhe power buttoni punojn shume mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim