Iphone 5 , Black 16 GB

Shitet nga: Ardi Mehmeti 08 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone 5 , I zi , 16 GB GB full unlock , ne gjendje shum te mir . Ka IOS 8.1.3 dhe punon shum mire , poashtu home buttoni edhe power buttoni punojn shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim