Iphone 5 64GB

Shitet nga: Arlind 13 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Iphone 5 i zi 64GB, ne gjendje te rregullt dhe shum pak i perdorur

Nr kontakt:
049-675-552
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim