Iphone 5 64giga

Shitet nga: Albion 14 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes iphone 5 i zi 64 giga IOS 8.2.0 met riun punon shum mir nuk ka as nje defekt baterin e mban shum dhe gjithqka funksionon osht shum i rujten perpos pak aty nalt mirpo ato nuk dallohen tjeter kah o shum shum i rujten ka folia ngjitun per ma shum info tel 045-671-636 ose viber +37745671637 qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim