Iphone 5

Shitet nga: Endrit 09 Shk 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Iphone eshte i thyme por punon normal dhe eshte perdort 1 vjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim