Iphone 5

Shitet nga: iphone 18 Mar 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Iphone 5 full unlock 16 GB origjinal 100% punon me gjitha kartat me gjitha programet: viber, facebook, skype, mesenger etj pa asnje problem .Si dhe po ashtu bej dhe ndrrim me marrveshje .... mund te kontaktoni ne wiber si dhe whattsapp. Per telefon ska fjal shum i rujtun po ashtu folie perpara te pathyshme faliminderit .pres bleres serioz faliminderit +37745635897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim