Iphone 5 16 Gb

Shitet nga: fatos 19 Pri 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes iphone 5 full unlock 16 gb i zi posedon gjitha paisjet origjinale dhe eshte ne gjendje shum te rregull i ardhur nga svicra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim