Iphone 5 full unllok dhe iphone 3gs full unllok

Shitet nga: bekim 26 Mar 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
shes iphone 5 full unllok dhe iphone 3gs full unllok
iphone 5 osht me icloud karten epranon lillet me vailles osht full unllok po vetum qe eka icloud.
iphone 3gs osht full unllok 32 gb po vetum muka thye ekrani pres blers serioz mundesi ndrrimi me iphone 4s full unllok
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim