Iphone 5

Shitet nga: Bujari 10 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Risi***Risi***Risi
-------------------------
Shes Iphone 5.
Capacity 16gb.
Iphone është Full Unloc.
Version iOS 8.1.3
_______________
I sapo ardhur prej Austris. Ka folije para dhe pas, telefono dhe fito Iphone 5, i zi ne duart e tua në gjdo kohë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim