Iphone 5

Shitet nga: Toli 20 Shk 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten iphone 5 te ri te batdh dhe te zi 64GB telefonat janë pa kutia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim