Iphone 5

Shitet nga: Niki 20 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone5, i zi, 16gb. Ka dy probleme ka ekranin e thyer dhe kamera mbrapa e prishur. Ne foto mbi ekran ka edhe nje mbrojtes gjami prandaj pjesa e siperme duket me e bardh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim