Iphone 5

Shitet nga: Juli 09 Pri 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone 5 i zi , 16 GB GB full unlock i perdorur, ne gjendje shum te mire, dhe eshte i ruajtur . Per qdo informat shtes ju lutem kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim