Iphone 5S Gold

Shitet nga: Sheli 27 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Iphone 5S Gold ne gjendje shum te mire, Nuk beje ndrrime dhe fatkeqsisht eshte i bllokuar me ICloud, nuk ka asnje gerrvishje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim